Sprzedam kolorową drukarkę, bardzo tania w eksploatacji, +skaner, Xero, WiFi

Brother DCP-J715W

Sprzedam drukarkę atramentową Brother DCP-J715W

Format papieru A4. Potrafi w kolorze drukować, kopiować, skanować pojedyncze kartki oraz wiele kartek z podajnika. Ma odbiornik WiFi a więc, aby włączyć ją do domowej sieci komputerowej wystarczy podłączyć ją do zasilania – niepotrzebne dodatkowe przewody. Polskie menu.

Drukarka ma wbudowany czytnik kart i złącze USB. Pozwala to na drukowanie bezpośrednio z karty pamięci aparatu fotograficznego lub skanowanie na pendrajwa. Można też połączyć się z nią poprzez FTP i wykorzystywać w ten sposób czytnik kart w sieci lokalnej.

Cechą charakterystyczną tego modelu są bardzo, bardzo, bardzo tanie atramenty. Jeden pojemnik kosztuje ok. 10 zł i wystarczy na bardzo długo – pojemności to 19,5/kolor i 29ml/czarny. A zatem komplet atramentów (4 sztuki) to koszt zaledwie ok 40 zł.

Drukarka jest całkowicie sprawna. Powodem sprzedaży jest zakup innej drukarki Brother, która potrafi drukować po obu stronach kartki.

Wszystkie dane techniczne znajdują się na tej stronie: http://www.brother.pl/g3.cfm/s_page/73190/s_level/29260/s_product/dcp-j715w

Cena 180 zł do niewielkiej negocjacji. Kontakt: Ania tel. 790-474-285

Dodaj komentarz